دیدار اعضای کمپین مشهد و تهران

سه شنبه 10 اردیبهشت، دو تن از اعضای کمپین تهران در حالی میهمان دوستان مشهدی خود شدند که هنوز خبر «محکومیت رضوان مقدم به 6ماه حبس و 10 ضربه شلاق» از سوی شعبه 13 دادگاه انقلاب اعلام نشده بود.

در این نشست دوستانه فعالان کمپین مشهد گزارشهایی از نحوه فعالیت خود در ماههای گذشته ارئه دادند و شرحی از فعالیتهای اعضای کمپین در تهران و دیگر شهرها را شنیدند. سه شنبه شب فرصتی بود برای تبادل تجربه ها و درمیان گذاشتن فکرهای تازه برای آگاهی بیشتر دادن به شهروندان مشهدی در مورد فعالیتهای کمپین.حضور یک مادر و دختر به عنوان میزبانان اصلی این جمع و شنیدن شرح تلاشهای آنان برای جمع آوری امضاء و اطلاع رسانی به سایر زنان شاید زیباترین خاطره این دیدار برای تمامی حاضران در این جلسه کوچک و دوستانه بود.

تماشای کلیپ و گزارش تصویری از جلسات گوناگون کمپین، تقسیم فعالیتها،ارائه طرح برای ایجاد همبستگی بیشتر میان اعضا از جمله اتفاقات سه شنبه شبی بود که اعضای کمپین در مشهد، در کنار هم تجربه کردند.

پایان جلسه،اعلام آمادگی برای حضور در جلسات بیشتر بود و مادری که می گفت: «اینجا خانه همه شماست» و دخترانی که هرچند هنوز خبر حکم قضایی یکی دیگر از دوستان خود را نشنیده بودند اما آگاه از تمام حکم های قضایی صادر شده برعلیه جنبش زنان،هنوز هم فکر می کنند که برای تغییر باید کاری کرد،چه آن سوی میله ها؛در زندان چه این سوی میله ها؛در شهر.

گزارش از: زهرا.چ

 

 

Advertisements

12 پاسخ

 1. ولی فقیه : سخن من وحی منزل نیست
  آپ شدم

 2. روشنفکر فرا-ايدئولوژيست نه برده ايدئولوژي

  ايرانزمين سرزمين جنبشها و سنديکاهاست ‹فرا ايدئولوژي› نه احزاب !!!
  تئوريها و ايدئولوژيها مختص زمان و چهارچوب مشخصيست که با گذشت زمان قادر به پاسخگويي به خواسته هاي انسان خرد انديش نيست. پذيرش هر مکتبي و ايدئولوژي (اسلام ، کمونيست , سوسياليست ،…) در دنياي مدرن امريست شخصي!!!

  هيچ نسلي تعيين کننده عدالت براي نسل ديگر نيست!!!
  جنبش سياسي وجود خارجي ندارد!!! و تعيين سياست هاي داخلي و خارجي همه بدست جنبش هاي اجتماعي ايرانزمين خواهد بود!!!, هر چه سیاسی است، اجتماعی است و هر چه اجتماعی است، سیاسی نیز هست. حقوق شهروندي (حق آزادي بيان ، انديشه ، قلم ، نوع پوشش , رفاه و امنيت اجتماعي…)

  دمکراسي و انديشه حقوق بشر از تفکرات انسان مدرن است. مدرنيته چيزي نيست جز علم مدرن، سياست مدرن، اقتصاد مدرن و … دمکراسي مبتتي بر قوانين حقوق بشر يعني دادن نظم جهت زندگي مطلوب و عادلانه تر , که عقلانيت بر آن صحه گذارد

  نمايندگان مجلس قانونگذاري و مراکز تصميم گيري از منتخبين جنبشها و سنديکاها ميبايست باشند (زنان، معلمان ، اساتيد ، کارگران، کارمندان، روزنامه نگاران، نويسندگان ، دانشجويان، پزشکان، پرستاران, کشاورزان و…) !!!!!!!!!!!

  اين است حکومت مردم بر مردم

  خواست نسل ما ‹Strategy› :
  برکناري نظام رهبري و تمام مراکز تصميم گيري
  سکولاريزه کردن حيات سياسي و اجتماعي
  (فرا ايدئولوژي و عاري از سيستم رهبري) جمهوري سکولار
  قانون اساسي منطبق با منشور حقوق بشر
  – هر استاني بشکل پارلمان استاني اداره ميگردد که نمايندگان آن از منتخبين جنبشها و سنديکاهاي استان ميباشند که خواسته بومي هم شامل قوانين استان نيز ميگردد.
  – جهت تعيين نمايندگان مجلس فانونگذاري کشوري هر جنبشي ميباست مجددا» نمايندگاني را براي مجلس معرفي نمايد براساس راي گيري ميان تمام اعضاي هر جنبش .
  – درکنار اين مجلس نياز به يک مجلس با افراد فوق تخصص در رشته هاي مختلف علمي احساس ميگردد که انتخاب اعضاي آن توسط اساتيد آکادميکها در سراسر کشور انجام ميگردد که قوانين تصويب شده با علم مدرن و خواسته هاي روز در عصر مدرنيته هماهنگ گردد

  زنده باد فرزندان ايرانزمين
  زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)

 3. سرلوحه ی برنامه های سکولاریزاسیون، آموزش است. باید تأکید کنیم که تمام کودکان حق دارند گستره ی فرهنگی وسیع تری را تجربه کنند!!! –

  – از مطالعه ی علوم مختلف و کسب مهارت اندیشه ی انتقادی!!! گرفته تا آموختن تاریخ ، هنرها، فلسفه!!! ، مطالعه ی تطبقی ادیان جهان، و نظام های سیاسی و اقتصادی رقیب!!!. این مهم مستلزم به رسمیت شناختن حقوق کودکان به عنوان بشر است!!
  – همان طور که والدین حق ندارند کودکان خود را گرسنگی بدهند، کتک بزنند یا بی رحمانه تنبیه کنند، حق ندارند آنان را از آموزش مکفی محروم کنند!!!!!!!!!!!!.
  تلقین عقاید به اسم ارشاد!!!! ، توهینی به حق کودک به عنوان شخص است!!.

  آزادسازی زنان از سلطه ی مردانه نیز از اولیت های برنامه ی سکولاریزاسیون است!!!!!!!؛

  – زنان باید آزاد باشند تا بتوانند کار کنند و سفر کنند و زندگی شان را خود بسازند، نه اینکه محبوس کار خانگی و مشاغل دون پایه باشند.
  – زنان حق دارند از آموزش برخوردار شوند!!! و در حیات اقتصادی، سیاسی و فرهنگی جامعه نقشی را ایفا کنند!!! که خود بر می گزینند. امروزه این نکات در کشورهای پیشرفته به طور گسترده ای پذیرفته شده است اما در بیشتر کشورهای اسلامی این حقوق زنان نفی می شود و این پاشنه ی آشیل جوامع مسلمان است که باید بر آن نیشتر زد!!!
  – احقاق حقوق زنان البته مستلزم آن است که فرد آزاد باشد!!! تا با هر کس که می خواهد ازدواج کنند یا زندگی مشترک داشته باشد، حتی اگر این به معنای خروج از دین باشد!!! زنان باید از همان آزادی ها و مسئولیت هایی برخوردار شوند که مردان برخوردارند!!!

 4. منوچهرجمالی:
  ازخود ، زیستن»، سکولاریته است
  ازخود، تراویدن ِ حق»، حقوق بشراست
  ازخود،روشن کردن»، بینش حقیقیست

  اندیشیدن نو، زائیدن خود ازنو درآینده است!!!!!!
  آنکه خود و ازخود نمیاندیشد، اندیشه های روشنی را هم که از دیگران میگیرد، تاریک میسازد!!!!!!!!!!!
  آنکه ازخود میاندیشد، تاریکی را تحول به روشنی میدهد و ازگذشته تباه ، آینده رخشان میسازد!!!!!!!!!!!!!!!!!

  سکولاریته ، زمان را، فانی و گذرا درنمی یابد
  سکولاریته ، دنبال رسیدن به هدفهای گرفتنی است
  مسئله بنیادی سکولاریته، پیکار برای« تغییر دادن مفهوم زمان» در اذهانست!!!!!!!!!!!!!
  و به هدفهای بهبود و پیشرفت زندگی در آینده ای دسترسی پذیر» میاندیشد و میگوید و کار میکند!!!
  و طبعا همیشه دوام درزمان دارد، و درحرکت با زمان ، باقی میماند و نو میشود و پیشرفت میکند، و بدین سان، گذرا و فانی نیست
  .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  عامه ، معمولا به زندگی درزمان و در زمین چسبیده اند، ونا آگاهانه ، سکولار هستند . واقعیت زندگی عامه ، سکولاراست، فقط « آگاهبود ضد سکولار» دارند . درواقع آنها در برزخ، زندگی میکنند!!!!!!!!!!!
  8-2-87

 5. سروران گرامي،

  تغيير و تحول جوهر ذاتي فرهنگ سکولاريسم است که در آن خردورزي بسکون کشيده نميگردد زيرا ميل به آزادي و رشد يک فضيلت اخلاقيست , از اينرو مدرنيته مبتني بر آزاديست.

  در عصر مدرنيته جامعه مدني جامعه ايست اخلاقي که زير بناي آن اختيار است و اگر آزادي را از خرد بستانيم معيارهاي رذيلت جايگزين فضيلت ميگردد , زيرا رشد عقلاني مبتني بر خرد عمليست, که با رشد مانع شناسي ، رهايي طلبي نيز جايگاهش را ميابد.

  در عصر شکوفايي عقلانيت عقل مدرن جنبشهاي ايدئولوژيک را در کنار جامعه مدني برسميت نميشناسد. آنان مانع حرکت و رفتار نرمال جامعه ميشوند و هنجارهاي جامعه مدني را ميشکنند, زيرا تعالي مطلوب در مطلق آنان خلاصه ميگردد.

  در شرايط کنوني به همت فعاليتهاي همگون جنبشها و سنديکاهاي مدني ايرانزمين حاکميت ولايت اوباش فقيه خردستيز حوزه اي به حبابي مبدل گشته که قادر به ادامه حيات نيست, ازاينرو حاکميت ايدئولوژيک براي ادامه بقا نياز به استفاده ابزاري از احساسات و توهم سازي در جهت برزگنمايي بازوهاي سرکوب خويش را دارد, غافل از آنکه امروز جنبشهاي مدني و سنديکايي در موضع قدرتند و قادرند زمان سرنگوني حاکميت قرون وسطايي را رقم زنند.

  براي دستيابي به استراتژي نهايي ميبايست کليه جنبشهاي مدني ايرانزمين ضمن حمايت مستقيم از پلانهاي جنبشهاي معلمان وکارگران اقدام به فعاليتهاي موازي و کاملا هماهنگ نمايند تا عنان کار را بدست گيرند.
  همبستگيمان در روزهاي آينده نشان از درايت و توانمندي جنبشهاي مدني را خواهد داشت که براي ديکتاتوران چيزي جز فنا را به ارمغان نخواهد آورد.

  هفته معلم و روز 1 مي بر همه جنبشهاي مدني ايرانزمين مبارک باد

  زنده باد فرزندان ايرانزمين
  زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
  7/2/87
  arezu

 6. سروران گرامي،

  سکولاريته اخلاقي قلب سکولاريزم است که قانوني زيستن و به قانون عقلاني عمل کردن را , اخلاقي زيستن ميداند.

  براي برپايي يک نظام عادلانه ميبايست طرح ديگري بيانديشم که اجزاي آن با اجزاي پيشين متفاوت باشد زيرا انقلابهاي ايدئولوژيک حاوي پيامي بجز اسارت خرد و نفي ارزشهاي تکامل يافته آدمي در عصر مدرنيته, نمي باشند.

  در عصر شکوفايي عقلانيت, عقل خودبنياد جامعه مدنى را با جامعه سياسى يکى ميداند. جامعه مدنى مجموعه اي از ارزشهاي مثبت و مکانى براى دگرگونى واقعيتها و تحول انديشه هاست که در پناه آن تمدن جديد و عدالت نوين شکل ميگيرد.

  مسوليت عقلانيت در عرصه تحول جامعه مدني، قدرت بخشيدن به موج انقلاب و پيرو آن مهار آنارشيست است. هرج و مرج , خرد و جان را با هم ميستاند که ماه عسل آنارشيست و بيخردي ، بهانه ايست براي توجيه سيطره ايدئولوژي دگماتيسم ديگر.

  در عصر مدرنيته, عقل مدرن براي کاهش وضعيت ناپايدار آنارشيست هدفمند بودن پلانها را براي کاهش ضريب خطا لازم ميبيند.
  از اينرو مجلس دوم که متشکل از نمايندگان اساتيد آکادميکيها (در داخل و خارج از کشور) در رشته هاي مختلف علمي ميباشد, کنترل کشور را در مرحله آغازين بعهده خواهند گرفت, که تمرکز بر روي اقتصاد و مديريت بحران از اولويت برخوردار خواهد بود و همچنين زمينه را براي تشکيل مجلس اول آماده خواهند ساخت.

  در طول 6 ماه ميبايست تمام جنبشهاي مدني و سنديکايي ايرانزمين (فراايدئوژي) ساختار سازماني خود را جهت کنترل پارلمانهاي استاني و کشوري ارائه نمايند, که در اين امر اساتيد دانشگاهها در هر استان ملزم به حمايت تئوريک از جنبشها و سنديکاهاي ايرانزمين (زنان ، کارگران ، کارمندان ، روزنامه نگاران ، نويسندگان ، کشاورزان , دانشجويان و …..) ميباشند.

  جنبش تحولخواه سکولار آخرين هشدار خويش را به حاکميت قرون وسطايي نامشروع با پيامي آشکار ميدهد, يا با آرامش از قدرت پوشالي کناره گيري کنيد و يا در انتظار موج انفجار داغ فرزندان خردمند ايرانزمين باشيد.

  جنبشها و سنديکاهاي ايرانزمين خود را آماده فرود آوردن آخرين ضربه ها نماييد که حاکميت ايدئولوژيک در شکننده ترين وضعيت خود قرار گرفته است و راه گريزي بجز مانورهاي کور برايش باقي نمانده است.

  زنده باد فرزندان ايرانزمين
  زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
  31-1-87
  arezu

 7. سروران گرامي،

  سكولاريسم يعني تبيين نكردن جهان بر وفق مفاهيم ايدئولوژيها.
  تنها راه عبور از سنت به مدرنيته از طريق سکولاريزم اخلاقيست ، که بر خرد غير ايدئولوژيک تکيه دارد و همه چيز را از منظر دانش و عقل مدرن در عصر مدرنيته مينگرد زيرا ارزشهاي اخلاقي آن گره از کار فرو بسته آدمي ميگشايد.

  در حاکميتهاي ايدئولوژيک تکليف رفتار فردي و اجتماعي از پيش تعيين شده است که جوابگوي نيازهاي فطري آدمي نيست. از اينرو انديشه سكولار ناآگاهانه در ذهن افراد جاي مي‏گيرد و بخش وسيعي از جامعه احقاق حقوق شهروندي و فردي خويش را بر آرمانهاي ايدئولوژيک ترجيح ميدهند.
  اين دگرگوني سرآغاز گسترش سکولاريسم و پيرو آن تشکيل جنبشهاي مدني براي نهادينه کردن جامعه مدنيست.

  عقل خود بنياد آدمي را بصرف آدم بودن, محق حقوقي غير قابل ستان ميداند و بدنبال انطباق ايدئولوژيها با حقوق شهروندي و حقوق بشر نيست .

  ساختار جامعه مدرن در قرن 20 که يدک کش احزاب به نمايندگي از ايدئولوژيها بود با گذشت زمان و پيشرفت خرد آدمي و به تبع آن تغيير نيازهاي آدمي دچار گرديسي شد، که جايگاه احزاب را دچار تزلزل نمود.
  از اينرو احزاب درجهت حفظ سايه ايدئولوژيها اقدام به تغييرات تاکتيکي( نه استراتژيک) نمودند و با طرح اينکه ما يک پا در جامعه مدني داريم يک پا در جامعه سياسي اقدام به توجيه معادله نمودند و با اين تدبير مشارکت نمايندگان جنبشهاي جامعه مدني را از قدرت سياسي دور نگاه داشتند.

  در عصر مدرنيته عقل مدرن, ايدئولوژيها را بعنوان عاملان بازدارنده حاکميت شهروندان ميشناسد.
  حاکميت مردم بر مردم محقق نخواهد گرديد مگر با حضور مردم در قالب ساختار جنبشهاي مدني و سنديکايي در مراکز تصميم گيري و قدرت.

  با توجه به محورهاي بازدارنده امکان خطا در طرح و اجراي پلانها همواره امکان پذير است که قابل نکوهش نخواهد بود زيرا ارکان و اهداف استراتژي مورد تضعيف قرار نگرفته است.
  بهمين دليل امروز حاکميت ولايت اوباش خردستيز فقيه حوزه اي مشروعيت خود را از دست داده و به حکومت موقت تا جايگزيتي جنبشها و سنديکاهاي ايرانزمين (فرا ايدئولوژي) مبدل گشته است.

  زنده باد جنبش فمينيستي زنان ايرانزمين

  زنده باد فرزندان ايرانزمين
  زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
  23-1-1387
  arezu

 8. سروران گرامي،

  هدف عقلانيت تنها شناخت امور نيست بلکه بهبود زندگي اجتماعيست.
  در عصر مدرنيته يکي از زشتترين چهره هاي يک جامعه, فقر است از اينرو دمکراتيزه کردن اقتصاد يکي از اصول اصلي فرهنگ سکولاريسم است.

  در عصر شکوفايي عقلانيت آموختن فرهنگ و انديشه مدرن ( اقتصاد مدرن ، صنعت مدرن …) اوليت بر کاربرد ابزار توليد و مصرف مدرن را دارد زيرا ميبايست ابتکار و رقابت ارزش غالب گردد.

  استثمار نتيجه عدم انضباط در برنامه ريزي و کنترل اقتصاد است. جانشيني جنبشها و سنديکاها در مراکز قدرت, عامل توازن ميان نيروي کار و سرمايه است .

  اين دو فاکتور در حقيقت مکمل يکديگرنند که از يک سو مالکيت فردي و سود سرمايه محترم شمرده ميشود و از سوي ديگر رفاه اجتماعي اولويت خود را از دست نخواهد داد.
  يکي از مقدمات تضمين رفاه اجتماعي ورود به اقتصاد غير متمرکز است که بخش وسيعي از آن متمرکز بر سهامداري عموميست.
  مهمترين استراتژيهاي پارلمان هاي استاني برنامه ريزي هاي کوتآه و بلند مدت براي تزديکي به مرز استقلال اقتصادي استانيست و درآمدهاي نفتي تا رسيدن به مرز استقلال اقتصادي , نقش حمايتي را بعهده خواهد داشت.

  در امور واردات, سنديکاها با بهره گيري از کادر هاي تخصصي در استخدام خويش نقش تئوريک حساسي را بعهده دارند. آنان بر اساس توليدات داخلي ميبايست در غالب اعداد و ارقام حجم واردات را از طريق پارلمانهاي استاني به پارلمان کشوري و پارلمان دوم که شامل نمايندگان فوق تخصص منتخب اساتيد دانشگاههاي کل کشور ميباشد ارسال گردنند و در صورت تطابق آن با اصول مدرنيته جهت اجرا به دولت ابلاغ ميگردد و دولت موظف به انتقال آن به بخش خصوصيست.

  اين استراتژي مربوط به 10 سال اول ميباشد که مقدمه اي خواهد بود براي ورود به بازار آزاد.

  زنده باد فرزندان ايرانزمين
  زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
  18-01-87
  arezu

 9. سروران گرامي،

  در فرهنگ سکولاريسم فرآیند پرسشگری از مدرنیته آغاز گشته که در بطن آن منطقي نهفته است که ما را به یقین می رساند. سکولاریسم، آگاهی به حسابگریهای عقلانیست.

  عقل خودبنياد درعصر مدرنيته راهي را برميگزيند که حکيمانه تر است و در آن تقليد کورکورانه و ميکانيکي از راه کارهاي مکاتب و ايدئولوژيها جايي ندارد , زيرا راه کارهاي آنان منتهي ميگردد بپذيرش جبر سلطه ايدئولوژي بر انسان خردانديش .

  عقل مدرن در شرايط کنوني نياز به تحقيق و مطالعه متمرکز بر روي 3 محور حقوق شهروندي , حقوق صنفي و ساختار مديريتي( Henry Mintzberg ) را براي پيشبرد اهداف خود لازم ميبيند. زيرا هر گونه حرکتي بدون شناخت و ساختار سالم فاقد نتيجه دلخواه خواهد بود.

  جنبشهاي کارگري، معلمان و … با پتاسيل بالقوه خويش و آشنايي به تجربه کار سنتي سنديکايي و کانوني قادرند سريعتر از جنبشهاي ديگر هرم قدرت خويش را بشکل وسيع و شبکه اي پايه ريزي نمايند. در عصر شکوفايي عقلانيت کانونها و سنديکاها مشروعيت خويش را از اعضائ خويش خواهند گرفت, از اينرو نيازي به تاييد از سوي ارگانهاي وابسته به حاکميت ولايت اوباش فقيه را نميبينند.

  بطور نمونه هر بخشي در جنبش کارگري, سنديکاي مستقل خود را دارد که ميباست نمايندگان خود را بر اساس تعداد اعضا براي تشکيل لايه مياني هرم معرفي نمايد که از ميان آنها بر اساس انتخابات لايه مياني, تيم مديريتي راس هرم قدرت هر شهري برگزيده ميگردد. هسته هاي مديريتي شهري در يک استان, نقش لايه مياني هرم قدرت استاني را بازي ميکند.
  نمايندگان منتخب لايه مياني در واقع راس هرم قدرت استاني را شکل ميدهند, که اين تيم در کنار تيمهاي منتخب جنبشهاي ديگر , هسته اصلي اعضاي پارلمان استاني را بوجود خواهند اورد.
  تيم منتخب هر جنبشي در پارلمان استاني ميبايست مجددا»بطور مستقل نمايندگاني را براي لايه مياني هرم قدرت کشوري جنبش خويش, معرفي نمايند که از بين آنان بشکل انتخابات داخلي نمايندگان پارلمان کشوري انتخاب خواهد شد و باقيمانده اعضاي لايه مياني کشوري, مسوليت اداره بازرسي کل کشور را برعهده خواهند داشت .

  براي انتقال سريع قدرت به جنبشها و سنديکاها (فرا ايدئولوزي) و پايه ريزي جامعه مدني و بر اساس منشور حقوق بشر با اراده پولادين همت گماريم .

  زنده باد فرزندان ایرانزمین
  زنده باد سکولاریسم (مکتب عقلانیت)
  11/01/87
  arezu

 10. سروران گرامي،

  در فرهنگ سکولاريسم قوانين خادم آدميست نه آدمي خادم قوانين. براي حصول به نتايج مطلوب بر پايه انسان خردانديش مقررات ميبايست در شان آدمي باشند.

  در عصر مدرنيته مقوله حقوق شهروندي غير قابل تفکيک و تغيير از آدميست و تضمين آن مستلزم قدرت عموميست زيرا از هيچ قراردادي يا نهاد مصنوعي حاصل نميگردد.

  جنبش آکادميکي بعنوان يکي از جنبشهاي مطرح , نياز به بازنگري در ساختار کلاسيک خود را دارد زيرا ساختار مدرن قادر است پلانهاي مطرح را براي دستيابي به استراتژي بسرانجام رساند. ساختار ارثي کنوني جنبش آکادميکي چيزي شبيه به لايه مياني هرم قدرت است که سطح قاعده آن محدود و فاقد راس هرم است.

  از اين رو اين جنبش قدرتمند فقط قادر به اجراي پلانهاي پراکنده در شهرهاي مختلف بدون همراهي و هماهنگي کليه آکادميکي هاي سراسر ايرانزمين است. در حالي که پتاسيل اين جنبش توانايي اجراي پلانهاي سراسري را داراست.

  عقل مدرن قادر است با پي ريزي ساختار منطبق بر اصول علمي در جنبشها و سنديکاهاي ايرانزمين
  به استراتژي نهايي خويش که همان جانشيني جنبشها و سنديکاهاي ايرانزمين در مراکز قدرت, براي نهادينه کردن جامعه مدني منطبق بر قوانين حقوق بشرست, را دست يابد.

  در انتخابات ولايت اوباش فقيه خردستيز با درايت جنبشها و سنديکاها ما شاهد ايزوله نمودن حاکميت , در نتيجه حضور 10% طرفداران جيره خوار ولايت وقيه بوديم , که عدم مشروعيت حاکميت را به اثبات رسانده و سقوط رژيم را تضمين نموده است.

  در اين امتداد ميبايست با پلان ايزوله نمودن وسيع عناصر وابسته به حاکميت و نقض حقوق فردي و گروهي آنان ( ناجا و …) شرايط را براي يک اعتصاب سراسري به رهبري تيمهاي مديريتي مستقل جنبشها و سنديکاها مهيا نماييم.

  بهرام گور که گور ميگرفتي همه عمر
  ديدي که چگونه گور بهرام گرفت

  زنده باد فرزندان ایرانزمین
  زنده باد سکولاریسم (مکتب عقلانیت)
  3/01/87
  arezu

 11. سلام بچه ها!
  ما در راستای نهادسازی، مجوز کانون زنان رو بعد از یک سال برو بیا از دانشگاه گرفتیم.
  بچه های فردوسی می تونن مجوز رو از ما بگیرن و خودشون کانون رو تمام و کمال اداره کنن.

 12. با درود.
  کمپین آمل چندی است که شروع به فعالیت کرده است
  لطفا آدرس ما را در لیست پیوندهایتان قرار دهید.
  شما نیز پیوند شدید.
  با تشکر.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: